Wij willen u van harte uitnodigen voor TreeVention. Een vernieuwend evenement waar naast inkopen netwerken en inspireren centraal staan. Boomkwekers uit de Euregio hebben de handen ineen geslagen voor de organisatie van deze beurs.

Zondag 20 januari 2019 09.00 – 15.00 uur

Maandag 21 januari 2019 08.00 – 19.00 uur 

Euregiobeurs

Euregionale kwekers presenteren zich in een stand. Netwerken, inkopen en het leggen van nieuwe contacten zijn hier volop mogelijk. Naast kwekers zijn ook dienstverlenende bedrijven aanwezig om hun producten en diensten aan u te presenteren. Ook op het gebied van dienstverlening hebben de Euregionale kwekers gezamenlijk veel te bieden. Laat u verrassen door de vele mogelijkheden van de Euregio!

Planten foto

viavenlo

Lagenbeurs 

Tijdens TreeVention presenteert Garden Plant een verkoopbeurs (lagenbeurs). Op deze verkoopbeurs vindt u een compleet assortiment boomkwekerijproducten en tuinplanten. Deze zijn door u direct te bestellen en worden uitgeleverd op een door u te bepalen datum.

Euregio

De Euregio is het grootste aaneengesloten tuinbouwproductiegebied van Noordwest-Europa, bekend om zijn sterke boomkwekerijproducten. De Euregio heeft met een dichtbevolkt achterland een prachtige ligging en is ideaal ontsloten door een knooppunt van file-arme snelwegen.

gardenplant

TreeVention wordt gehouden op Flora Trade Parc Venlo, in het hart van de Euregio.

Hollandlaan 23
5928 RH Venlo
Industrienummer: 3915

Reeds aangemelde deelnemers TreeVention 2019:

 

B & B Plant Lottum bbplantbv.nl
Gebr. De Bakker Boomkwekerij en Groenservice  Haarsteeg  boomkwekerijdebakker.nl
Dutch Garden Plants Deurne dutchgardenplants.nl
Groencentrum Budel  Budel groencentrumbudel.nl
Flora Trade Parc Venlo Venlo floratradeparcvenlo.com
Flores in Terra  Melderslo  floresinterra.nl
Frank Coenders Rozen Grubbenvorst frankcoenders.nl
Garden Plant Venlo garden-plant.nl
Eurotree Boomkwekerijen Horst  Melderslo  eurotree.nl
Swinkels Sier- en vruchtboomkwekerij  Horst  boomkwekerij-swinkels.nl
Kwekerij Boonen-van der Heijden  Heythuysen boonenvanderheijden.nl
     
     
Kwekerij Meuter Heythuysen kwekerijmeuter.nl
Kwekerij Roobeek Arcen waaroobeek.nl
Lakei Lottum lakei-boomkwekerijen.nl
Mart van Dijk Boomkwekerijen Swolgen martvandijk.nl
Pieter Heynen Helden pieterheynen.nl
Rosa Mundo Meerlo rosamundo.nl
Scholte kwekerijen Helden kwekerijscholte.nl
 Boomkwekerij Jan Winkelmolen  Weert  janwinkelmolen.nl
Van den Beucken Boomteelt Helden vdbeucken.nl
Van Zaal Transport Venlo vzt.nl
Vaste plantenkwekerij Jos Swinkels Sterksel josswinkels.nl
Vergeldt & Bouten Boomkwekers Lottum vergeldtenbouten.nl
  • EUregio
  • Flora Trade Parc Venlo
  • Garden Plant

Contact:
T: +31(0)773031010
F: +31(0)773031015
E: info@treevention.eu
I: www.treevention.eu
Openingstijden:
Zondag 21 januari 2018 9.00 – 15.00 uur
Maandag 22 januari 2018 8.00 – 19.00 uur